چهارشنبه 28 شهريور 1397 ما متعهدیم که رازدار بیماران باشیم، ضـعیفان را حمایت کنیــم، مردمان را دوســـت بـداریــم وخـدمت خـلق را عشق به معبود تفسیر کنیم.
آزمایشگاه دکتر ویشکایی لوگو آزمایشگاه دکتر ویشکایی
home About us Contact us
معرفی آزمایشگاه

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکترویشکائی با هدف ارائه خدمات نوین آزمایشگاهی و انجام تستهای تخصصی و فوق تخصصی با دارابودن بخشهای بیوشیمی – هورمون شناسی – هماتولوژی – سروایمونولوژی – میکروبیولوژی –پاتولوژی - سیتولوژی و پاپ اسمیر تاسیس شده است 0 پاسخ دهی سریع خدمات بیمه ای گسترده ارائه سرویسهای ویژه جهت مشتریان محترم و تنوع بالای آزمایشات تنها بخشی از ویژگیهای منحصر به فرد این مجموعه است.

 

مدیریت مجموعه با توجه به اهداف تعیین شده در بیانیه خط مشی و با عنایت به مقررات آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات - به کارگیری پرسنل مجرب و ایجاد فضائی در شان مشتریان خود کوشیده است در سطح استانداردهای روز دنیا گام بردارد .

 

     بدیهی است که این مهم بدون ارتباط مستقیم و دوسویه با مشتریان و پزشکان محترم محقق نمی گردد لذا صمیمانه منتظر پیشنهادات و انتقادات شما سروران گرامی درخصوص کلیه خدمات ارائه شده در این مجموعه هستیم .

 

 آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر ویشکائی

 
Link Site Map News
 کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر ویشکایی می باشد.